ІСТОРИЧНА    ДОВІДКА
КОМУНАЛЬНОГО  ДОШКІЛЬНОГО  НАВЧАЛЬНОГО
ЗАКЛАДУ (ЯСЕЛ-САДКА)  № 49  «ВЕДМЕЖАТКО»
ВІДДІЛУ   ОСВІТИ  І  НАУКИ НІКОПОЛЬСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

Дитячий  комбінат № 49 Кранобудівного  заводу  ім. Леніна   м. Нікополя  був відкритий 1 листопада 1977 року.
          Для 140  діточок  відчинилися двері нового сучасного  дошкільного закладу. Він побудований за типовим  проектом, розташований у двоповерховому будинку з дотриманням максимальної  ізоляції  окремих  груп  одна  від  одної і від адміністративно-господарчих  будівель. Очолювала  колектив завідуюча Зінаїда  Миколаївна  Мельникова, у склад  якого входило 12 педагогічних  працівників та 16 працівників  обслуговуючого  персоналу .
      Рішенням  ради  трудового  колективу заводу ім. Леніна, протокол № 14 від 03.08.1993, дитячий  комбінат  був переданий на  баланс Нікопольського  міського  відділу  народної  освіти.
       З 03.01.1994  заклад  було  перейменовано в дитячий  садок № 49  "Ведмежатко". В той час заклад  очолювала
Алла  Михайлівна Брильова.
       З 1998 року по  червень 2006 року  комунальний  дошкільний  навчальний заклад (ясла-садок) № 49 «Ведмежатко»  працював під керівництвом  завідуючої  Ольги  Анатоліївни  Храпейчук.
       В 2002 році  заклад  було  перейменовано в комунальний дошкільний навчальний  заклад (ясла-садок) № 49 «Ведмежатко»  рішенням  Нікопольської  міської  ради  від 15.11.2002 № 40-4/ХХІV.
      З 05.10.2006 року   КДНЗ (ясла-садок ) №49 «Ведмежатко»  очолює  Олена Сергіївна Кошова.
        За роки  свого  існування  дошкільний  заклад  підготував  до  школи більше тисячі  випускників.
КДНЗ № 49 «Ведмежатко»  - загальнорозвиваючий. Педагогічний колектив постійно  працює над створенням сприятливих умов для повноцінного та гармонійного розвитку особистості дошкільника, реалізації його здібностей, гуманізм, демократизм, пріоритет загальнолюдських цінностей.
    В дошкільному закладі  працює 28 працівників, у тому числі: педагогічних –12, медичних - 1, обслуговуючих–15.
Мають вищу  педагогічну освіту   4 працівників. Мають вищу кваліфікаційну  категорію - 2 педагога, другу кваліфікаційну категорію - 1 педагог.
  Педагоги дошкільного закладу нагороджені  грамотами МіськВОН –  Кошова О.С., Луньова С.П.,  Сербінова Т.М.,  Бобух Л.М., Деревенець О.В,  Соколовська І.Б., Кацило Г.О., Гончарова В.Ю., Кравець М.Л.
Колектив дошкільного закладу  неодноразово  нагороджувався грамотами та дипломами.

За всі ці роки діяльність закладу завжди сприймається позитивно, знаходить підтримку громадськості та батьків. Педагоги та батьки стали однією командою однодумців, створивши позитивний імідж закладу.